Ostatni rok tego bloga

Posted by Praline in Kulinaria, Miejsca, NianiaStory, Uncategorized

Czyli teraz albo nigdy.

Jak każdego stycznia o blogu przypomniały mi maile z rachunkami za domenę i za hosting. Tym razem mam w sobie tyle odwagi, żeby postwić się przed decyzją „w prawo albo w lewo”.

Lendryggen był przez wiele lat olbrzymią częścią mojego życia, jak teraz widzę z perspektywy czasu, miał wartość terapeutyczną. Dziś wiem trochę więcej, trochę mniej oczekuję, coś tam sobie planuję i wyobrażam. Daję sobie i sieci symboliczny rok do kolejnego rachunku na regularne posty albo ostateczne przekonanie się, że pana czas, panie Lendryggen już minął.

Wtedy zrobię sobie piękną książkę z najlepszymi zdjęciami i tekstami, która zostanie na wieczną pamiątkę.

Tymczasem uroczyście zapisuję i oświadczam postarać się wskrzesić to miejsce. Na nowych zasadach i bez spiny. Na pewno nie będzie dominować tu jedzenie, a raczej zdjęcia i kawałek tekstu, no wszyscy zobaczymy.

Zobowiązuję też w tym miejscu moich serdecznych znajomych, którzy od lat namawiali mnie do powrotu, do kopania mnie w tyłek jak zacznę marudzić i komentowania postów, żebym wiedziała, że faktycznie ktoś tu zagląda. Ale jak nikt nie będzie, to też przecież spoko.

Do następnego razu!

Witaj 2020, ostani, który możesz być pierwszym.
Paulina

update 18.02.2020 – wszystko leży i kwiczy.