Ostatni rok tego bloga

Posted by Praline in Kulinaria, Miejsca, NianiaStory, Uncategorized

Czyli teraz albo nigdy.

Jak każdego stycznia o blogu przypomniały mi maile z rachunkami za domenę i za hosting. Tym razem mam w sobie tyle odwagi, żeby postwić się przed decyzją „w prawo albo w lewo”.

Lendryggen był przez wiele lat olbrzymią częścią mojego życia, jak teraz widzę z perspektywy czasu, miał wartość terapeutyczną. Dziś wiem trochę więcej, trochę mniej oczekuję, coś tam sobie planuję i wyobrażam. Daję sobie i sieci symboliczny rok do kolejnego rachunku na regularne posty albo ostateczne przekonanie się, że pana czas, panie Lendryggen już minął.

Wtedy zrobię sobie piękną książkę z najlepszymi zdjęciami i tekstami, która zostanie na wieczną pamiątkę.

Tymczasem uroczyście zapisuję i oświadczam postarać się wskrzesić to miejsce. Na nowych zasadach i bez spiny. Na pewno nie będzie dominować tu jedzenie, a raczej zdjęcia i kawałek tekstu, no wszyscy zobaczymy.

Zobowiązuję też w tym miejscu moich serdecznych znajomych, którzy od lat namawiali mnie do powrotu, do kopania mnie w tyłek jak zacznę marudzić i komentowania postów, żebym wiedziała, że faktycznie ktoś tu zagląda. Ale jak nikt nie będzie, to też przecież spoko.

Do następnego razu!

Witaj 2020, ostani, który możesz być pierwszym.
Paulina